19.04.2024

Юні рукоборці змагалися за звання кращих на Чемпіонаті області та Кубку Тернополя

Креатор буд

Сьогодні юні рукоборці Тернопільщини і сусідніх областей змагалися за перемогу на Чемпіонаті Тернопільської області і Кубку Тернополя.

На змаганнях близько 60 учасників, половина із яких – із Кременця, де активно розвивав рукоборство Андрій Пушкар – багаторазовий чемпіон Європи та світу із армспорту.

Тренер Максим Поліщук також має чим пишатися, адже днями отримав звання Майстра спорту, перемігши на Кубку України. Сьогодні на турнірі він у ролі головного судді, а також є співорганізатором змагань.

А ось один із переможців –14-річний Володимир Заєць. Для нього це вже треті змагання за півтора року і на всіх він був здобував медалі, але золото завоював вперше саме сьогодні. Його категорія – до 50 кг.

Зауважимо, Чемпіонат Тернопільської області, а також Кубок Тернополя із армспорту відбувався без глядачів. Через карантин в залі підтримували спортсменів лише колеги по команді.