20.07.2024

Alex Pian, який грав під сиренами на львівському вокзалі, презентує у Тернополі вечір музики легендарних композиторів при свічках

Ваша реклама

20 липня тернополян запрошують у Тернопільський драмтеатр на “Музичне відновлення при свічках” з композитором та піаністом Alex Pian. Початок концерту о 19.00.

Зі сцени лунатимуть твори легендарних композиторів Яна Тірсена, Людовіко Ейнауді та авторські композиції від Alex Pian і «Time» Ханса Циммера.

 

За словами організаторів, вечір обіцяє бути наповненим неймовірними емоціями, неперевершеними мелодіями та чудовою атмосферою. Також усіх гостей організатори пригощатимуть ігристим вином та цукерками, що додасть події ще більше шарму.

Alex Pian – композитор та піаніст, який грав під сиренами на львівському вокзалі, про нього писали світові медіа, а Ганс Циммер на своєму концерті в Лондоні показав відео, як Олексій виконує його композицію «Time».

Квитки в продажу за посиланнямДжерело | Т1 Новини

Блог є видом матеріалу, який відображає власну точку зору автора. Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за достовірність та тлумачення інформації, яку наведено у блозі, а також за думку, яку автори висловлюють у рубриці «Блоги».