Всеукраїнське опитування Зеленського: в ОПУ підтвердили усі 5 питань

Президент України Володимир Зеленський ініціював проведення всеукраїнського опитування під час місцевих виборів. Президент щоденно озвучував по одному питанню, щоб дати час на роздуми, але їх злили в мережу. Згодом в ОПУ підтвердили, що ці питання справжні. Про 5 питань всеукраїнського опитування від Володимира Зеленського розповідає 24 канал.

5 запитань опитування:

Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?

Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?

Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?

Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

Сам Володимир Зеленський встиг озвучити лише перші два питання. Згодом фото бланку почало “гуляти” соціальними мережами. Його достовірність “Новому времени” підтвердив заступник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк.

На усі ці питання будуть лише два варіанти відповіді – “так” або “ні”.

Яка юридична сила такого опитування?

І в Офісі Президента України, і у Верховній Раді пояснювали, що практично жодної. Результати опитування не можна вважати ні референдумом, ні навіть соціологічним опитуванням.

Крім того, таке опитування не можна проводити на виборчих дільницях. Тож опитування проводитимуть волонтери поряд з дільницями.

До слова, додаткових грошей на його проведення з державного бюджету не виділяли.


Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,