13.07.2024

НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою двох заступників голови Тернопільської ОВА у вимаганні хабаря від підприємця

Креатор буд

Експерти завершили розслідування у справі стосовно двох заступників голови Тернопільської ОВА. Мова про Ігоря Гайдука та Ігоря Дем’янчука, яких підозрюють у вимаганні грошей від підприємця.

Про це йдеться на сайті Національного антикорупційного бюро України.

НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації у вимаганні неправомірної вигоди від підприємця. Кваліфікація: ч. 4 ст. 368 КК України.

За даними слідства, посадовці вимагали у місцевого бізнесмена неправомірну вигоду у сумі понад 2 млн грн. Ці кошти підозрювані просили за погашення заборгованості по виконаних роботах з будівництва інфраструктурних об’єктів за 2022 рік та обіцяли погасити борг комунального підприємства Тернопільської обласної ради перед його ТОВ за такі ж роботи у 2023 році.

У червні 2023 року їм повідомили про підозру. Тоді ж про підозру повідомили голові Тернопільської обласної ради, який вимагав і одержав неправомірну вигоду від того ж підприємця.

10 січня 2024 року розслідування стосовно колишнього голови Тернопільської облради виділили в окреме кримінальне провадження, а 11 січня 2024 року — завершили.

НАБУ і САП розпочали слідство за заявою громадянина, у якого підозрювані вимагали кошти.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Джерело | Т1 Новини