23.07.2024

Продовжують судовий розгляд справи експодатківця Олега Струня, який 17 років тому вчинив ДТП

Креатор буд

Чергове судове засідання у справі експодатківця Олега Струня відбулось сьогодні. Саме він у 2005 році на смерть збив двох дівчат і втік. 15 років переховувався від слідства. Сьогодні мали допитувати свідків, але ті не з’явилися.

“За наведених обставин я пропоную вирішити питання щодо заміни порядку дослідження доказів та перейти до письмових доказів, наявних в матеріалах кримінального провадження”, — зазначила прокурорка Наталія Солтис.

Сторони погодили це питання і прокурор озвучила, які письмові докази зібрали з 2005 року, тобто після смертельної ДТП у селі Петриків.

Наступне засідання у справі Олега Струня запланували на 15 березня. Тоді знову спробують допитати трьох свідків, які сьогодні не з’явилися. Їх викличуть у суд повторно.

Нагадаємо, у 2005 році Олег Струнь збив на смерть 17-річну Світлану Козлюк і 16-річну Наталю Гнатієвич з Петрикова і з місця події утік. До 2021 року чоловік переховувався, після чого сам здався поліції. Адже минув термін давності у справі – це 15 років.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , , ,