Кременчанин просить небайдужих допомогти поставити на ноги 24-річного сина

Допомоги небайдужих потребує кременчанин Максим Беспалов. Хлопцю 24 роки. У серпні він потрапив у ДТП і зараз у важкому стані. До нас, з проханням про допомогу, звернувся тато хлопця.

В’ячеслав Беспалов розповідає, останніх 3 тижні лікуються у Тернопільській обласній лікарні. Щодня на необхідні препарати витрачають у середньому по 1 500 гривень. Додає, лікування затягнулося у зв’язку із тим, що є запалення і набряки мозку. Лікарі кажуть, що в першу чергу потрібно забрати набряки, а тоді – запалення.

Далі хлопця повинні прооперувати. Та за що лікувати і ставити на ноги сина – чоловік не знає. Каже, весь час із Максимом у лікарні. Заощаджень не залишилось. Раніше, у сюжеті Т1 Новини ми розказували історію хлопця. Тоді вдалось зібрати 30 тисяч гривень. Та із цієї суми залишилось близько 6-ти тисяч. Тому пан В’ячеслав вже вдруге звертається за допомогою до небайдужих, адже самотужки сім’я ради собі не дасть. У них є ще один син – інвалід І групи.

Чоловік дякує усім, хто відгукнувся і погодився допомогти в біді. Каже, лікарі дають хороші прогнози на швидке одужання. Адже організм сина – молодий, та скільки часу триватиме реабілітація тато не знає. За прогнозами – щонайменше рік.

Якщо маєте змогу допомогти Максимові – кошти надсилайте на картку пана В’ячеслава.

Картка ПриватБанку батька:

4731 2191 1433 8969

Беспалов В’ячеслав Васильович


Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,