Діти “низької якості”: голова комітету Ради назвала реакцію на її заяву булінгом

Депутатка від фракції “Слуга народу” Галина Третьякова назвала “організованим булінгом” реакцію на її слова щодо дітей “низької якості”, пише DW.

Депутатка Верховної Ради від фракції “Слуга народу”, глава парламентського комітету з питань соцполітики Галина Третьякова, яка раніше висловила думку, що у безробітних людей народжуються діти “низької якості”, назвала реакцію на її слова “організованим булінгом”.

Про це вона написала у п’ятницю, 26 червня, на своїй сторінці у Facebook. У своїй заяві, яку вона назвала “постом глибокої вдячності і вибачення”, Третьякова заявила, що не збирається складати повноваження глави парламентського комітету з соцполітики, а суспільство ще може почути її нові заяви щодо соцполітики в країні.

Втім, депутатка визнала, що невдало обрала слова, і пояснила це хвилюванням під час довгого публічного виступу. “Так, слова обрані невдало. Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів? Й досі намагаюся впоратися з прискореним серцебиттям перед подібними виступами”, – написала вона.

Діти “низької якості”

24 червня Галина Третьякова під час публічного виступу заявила, що у людей, які заводять дітей заради соціальних виплат, вони народжуються “низької якості”.

“Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім’єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу різко, отримуємо дітей низької якості. Це призводить до того, що вони сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер казала колись”, – заявила Третьякова в ефірі у відеосервісі Zoom, запис якого було оприлюднено в соціальній мережі Facebook.

Так Третьякова розмірковувала про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат в державі, і хто заслуговує на грошову допомогу.

Українська омбудсменка Людмила Денісова у четвер, 25 червня, засудила заяви Третьякової і наголосила, що “прояви мови ворожнечі, заклики до насильства і дискримінації є неприпустимими і мають рішуче засуджуватись у будь-якому демократичному суспільстві”.


Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,