В аварії в Польщі постраждали двоє жителів Тернопільщини

У Польщі рейсовий автобус Познань-Херсон потрапив у ДТП. Автобус прямував до Перемишля, до кордону з Україною. У ньому перебували 57 людей, усі вони громадяни України. Трагедія сталася поблизу міста Кашице. 6 людей загинули, 15 госпіталізовані.

«Рейсовий автобус «Познань-Херсон», який потрапив  у ДТП у Польщі, належить тернопільському підприємцю. Сьогодні він подзвонив і повідомив про трагедію. Розповів, що в рейсі були два водії. Одному з них 35 років, іншому — 47. Хто саме перебував за кермом на момент трагедії й що саме її спричинило, наразі з’ясовують правоохоронці.

Зі свого боку у вівторок ми створимо комісію зі спеціального розслідування причин та обставин групового нещасного випадку. Аби постраждалі змогли отримати компенсацію, оскільки це вважається виробничим травматизмом.

Щиро співчуваю всім рідним і близьким загиблих! Потерпілим бажаю якнайшвидшого одужання.» – повідомляє на своїй сторінці в соціальні мережі начальник Управління Держпраці в Тернопільській області Віталій Мариновський.


Джерело | TeNews

Мітки: , , , , ,