25.06.2024

Уродженцю Тернополя, який воював за “лнр”, оголосили підозру

Креатор буд

СБУ повідомила про підозру уродженцю Тернополя, який воював разом із терористами з “лнр” проти ЗСУ.

У 2012 році, коли парубку було 18 років, він з рідними переїхав у Луганськ. Через три роки, після окупації міста російськими загарбниками, молодик добровільно вступив до лав терористичної групи “народна дружина”, яка разом із іншими незаконними воєнізованими формуваннями «лнр» чинила збройний супротив українським захисникам.

Зрадник особисто вів бойові дії проти військовослужбовців ЗСУ, патрулював тимчасово окуповані території Луганської області, чергував на блокпостах та незаконно утримував у штабі «народної дружини» патріотичних жителів Донбасу. Також він залякував фізичною розправою та завдавав побоїв працівникам окупованих підприємств, які брали участь у акціях громадянської непокори.

Наразі бойовик переховується від правосуддя на тимчасово не підконтрольній українській владі території. Йому заочно повідомлено про підозру за ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Викриття та документування протиправної діяльності бойовика здійснювали співробітники Управління СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

Фото: СБУДжерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,