13.07.2024

Судитимуть тернополянина, який воював у “народній дружині” “лнр”

Ваша реклама

Судитимуть колишнього тернополянина, який воював на боці терористів. Слідчі СБУ направили до суду справу парубка з Тернополя, який доєднався до лав окупантів у Луганську.

Представники тернопільського управління СБУ встановили, що у 2012 році 18-річний уродженець Тернополя разом із родичами переїхав у Луганськ. Через три роки, після захоплення міста бойовиками, він добровільно вступив до лав терористичної групи “народна дружина”, яка  разом із іншими незаконними воєнізованими формуваннями “лнр” чинила збройний супротив українським захисникам.

Зрадник воював проти військовослужбовців ЗСУ, чергував на блокпостах, патрулював тимчасово окуповані території Луганської області та незаконно утримував у штабі “народної дружини” патріотичних жителів Донбасу. Крім того, він залякував фізичною розправою та завдавав побоїв працівникам окупованих підприємств, які брали участь у акціях громадянської непокори.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Обвинуваченого оголосили у розшук, оскільки він переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,