24.09.2023

Писанки на передову: у Тернополі діти взяли участь в майстер-класі з писанкарства

Ваша реклама

Більше сотні яскравих писанок відправлять бійцям у зони бойових дій з Тернополя. Малювали їх для захисників і діти з нашої громади, і діти переселенці. Загалом участь у майстер-класі взяло 160 осіб. У кожного символ Великодня вийшов особливим.

Багато хто вперше тримав писачок у руках. Тому для допомоги дітям у розписі писанок долучилися 10 майстрів з Тернополя та одна, яка прибула у наше місто з іншого регіону. Присутніх привітав міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Відгукнулися всі запрошені, прийшло більше охочих, ніж ми сподівались. Кожна дитина приглянута, з кожною дитиною працюють майстри. Наші писанки будуть неймовірно красиві”, — переконана бухгалтерка ресторану “Оскар” Тамара Чупанова.

Кожна дитина мріє, щоб її писанка стала оберегом для військових. А ще, щоб нагадувала воїнам про їх домівку та піднімала настрій, відзначив підприємець Павло Коломієць.

За словами волонтера та голови ГО “Платформа Єдності” Тараса Серетного, згодом великодні яйця освятять і відправлять бійцям.

Додамо, що зараз в Тернополі перебуває більше 20 тисяч переселенців. Серед них 2500 дітей віком до шести років та більше 3 тисяч дітей віком від 6 до 18 років.

Схожі заходи відбуваються у Тернополі щотижня. Таким чином волонтери прагнуть хоч на мить відволікти дітей, які змушені були тікати від війни.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,