23.06.2024

Лідерка ВО “Батьківщина” б’є на сполох: влада втратила контроль над ситуацією з ковідом

Ваша реклама

Голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко закликає негайно скликати засідання РНБО через загрозливу статистику захворюваності на ковід. Про це вона заявила на екстреній преконференції.

За словами Юлії Тимошенко, влада вже два роки вибудовує систему бортьби з коронавірусом, проте люди до сих пір незахищені при захворюванні на коронавірусну хворобу. Українці не забезпечені ні безоплатними тестами, ні безкоштовними ліками.

Наразі Україну накрила третя хвиля хвороби, але чиновники не реагують на нові виклики, кажуть у “Батьківщині”. Як наслідок, лікарні переповнені, а смертність — висока.

“Зараз якраз той випадок, коли не для піар-шоу, а для реальної справи треба скликати негайне засідання РНБО. Вона мусить розглянути, що люди в країні залишилися без допомоги, без безкоштовних тестів і ліків, лікарні – без необхідних медичних препаратів і кисню, медики – без заробітної плати, немає достатньої кількості ліжок, а смертність через КОВІД – найвища в Європі. Ось, що треба обговорювати РНБО. Припиніть займатися шоу і почніть займатися справою!» – закликала голова партії.

Юлія Тимошенко переконана, що, серед іншого, РНБО має створити Національний штаб протидії КОВІДу на чолі з президентом, створити мобільні бригади, які можуть виїхати до хворого, маючи з собою безкоштовні тести і пакет безкоштовних ліків, налагодити ефективну систему вакцинації. Треба терміново зробити негайні закупівлі за державний кошт всіх необхідних лікарських засобів для забезпечення лікарень і людей.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,