24.09.2023

Google оприлюднив найпопулярніші запити українців у 2021 році

Ваша реклама

Що найбільше цікавило людей в 2021 році? Пошуковий сервіс Google оприлюднив найпопулярніші запити користувачів у пошуковику. Що цікаво, в топ не увійшли теми, пов’язані з пандемією коронавірусу.

Всупереч можливим очікуванням у ТОП-10 звичайних пошукових запитів у Google виявилися спортивні змагання, а не політичні чи економічні події. Найпопулярнішим запитом став “Австралія проти Індії” – про суперництво цих країн у світовому чемпіонаті з крикету. Загалом інтереси людей у всьому світі помітно відрізняються від  інтересів українців.

Наших співвітчизників цікавили інші теми.

Топзапити року: Євро-2020 (футбольний чемпіонат), “Гра в кальмара” (серіал), “Холостяк 2021” (шоу).

Персони року: боксер Олександр Усик, російський політик Олексій Навальний, російська співачка МакSим, популярність якої в 2021 році пов’язана з особливо важким перебігом COVID.

Покупки року: “поп-іт”, квитки на поїзд, iPhone 13. Запит про купівлю сертифіката про вакцинацію знаходиться на сьомому місці з 10, а про купівлю перепустки до транспорту в Києві – на п’ятому місці.

Питання “що таке?”: мем “АБОБА”, іграшка “сімпл-дімпл” та формалін. “АБОБА” – російський мем з гумористичного відео “Внутри Жмышенко”.

Питання “як?”: “як помер Сквідвард?” (персонаж з мультсеріалу “Губка Боб квадратні штани”), “як вийти заміж?”, “як змінити постачальника газу?”. Сьоме, восьме та дев’яте місця посідають питання “як отримати 100 грн за вакцинацію?”, “як оновити Дію?” та “як зареєструватися в Дія?” відповідно.

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,