25.04.2024

“Динаміада-2021”: провели чемпіонат Тернопільщини з гирьового спорту

Ваша реклама

Чемпіонат області з гирьового спорту серед працівників силових структур Тернопільщини відбувся у Палаці спорту “Текстильник”.

Захід провели за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021». 28 спортсменів виконували вправи з гирями вагою 32 кг. Головував на змаганнях заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький. Звання найсильніших в командному заліку здобули працівники Нацполіції краю, срібло отримали представники Управління ДСНС, а бронзові медалі вибороли чоловіки з Управління поліції охорони в області. Як зазначив заступник ФСТ Динамо Володимир Небесний, за підсумками змагань найкращі спортсмени вирушать на Всеукраїнський турнір. Хороший настрій, позитивний заряд енергії та неперевершені емоції отримали усі учасники спортивного дійства, переможці – кубки та грамоти.