16.06.2024

22 червня — День пам’яті жертв війни в Україні

Креатор буд

Фото з мережі Інтернет

22 червня в Україні вшановують пам’ять людей, що стали жертвами воєнних дій. Указ про вшанування в цей день постраждалих і загиблих у війні в 2000 році підписав Леонід Кучма.

81 рік тому, о 04:00 ранку, незважаючи на підписаний Договір про ненапад між Німеччиною і Радянським Союзом, німецькі війська атакували кордони СРСР. Так почалася Велика Вітчизняна війна, яка забрала за собою мільйони життів і доль.

Для України період з 1941 по 1945 рік – справжня національна трагедія, а не тільки участь у найкривавішому і масштабному конфлікті XX століття. Включена до складу СРСР, Україна повинна була відстоювати інтереси великої держави, тому чоловіки-українці призивалися в радянську армію і перебували в УПА, захищаючи свою країну від загарбників.

Нового сенсу дата набула після початку повномасштабної агресії росії. Окупанти щодня забирають життя у цивільних, безневинних людей, вбивають дітей. На фронті гинуть наші мужні воїни задля того, аби здолати рашистів і відстояти незалежність України.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,