29.06.2022

20 червня — останній день додаткового періоду реєстрації на Національний мультипредметний тест

Ваша реклама

Фото з мережі Інтернет

До уваги абітурієнтів. Сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у Національному мультипредметному тесті.

Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Він відзначив, що за даними УЦОЯО від початку додаткового періоду створено понад 16 тис. реєстраційних карток, однак на сьогодні зареєстровано тільки 763 учасники, які надіслали документи для участі в НМТ.

Якщо наразі немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи абітурієнти можуть надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, що зазначена в реєстраційному повідомленні.

Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, на жаль, не матимуть змоги взяти участь у НМТ.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,