02.08.2021

Завтра стартує 5-ий етап вакцинації: кого тепер щеплюватимуть

Креатор буд

Україна відкриває останній – 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.

Пріоритет надаватимуть вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що якщо ви записані, як організований колектив, в якому працює понад 50 осіб, то мобільна бригада приїжджає на місце.

Також люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.

З відкриттям 5-го етапу запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу.

Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні.

Джерело: Тернопільська обласна державна адміністрація, міністр охорони здоров’я Віктор ЛяшкоДжерело | Т1 Новини

Мітки: