19.07.2024

Як виглядатимуть вагони для людей з інвалідністю у потягах, що курсують через Тернопіль

Ваша реклама

Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця отримала нові вагони, облаштовані під потреби людей з інвалідністю. Мова про заключні 15 зі ста вагонів, замовлені ще 2021-го за державні кошти. У них буде зручно подорожувати особам, що пересуваються в кріслі колісному.

У компанії повідомили, що, побудовані в Україні “Крюківським вагонобудівним заводом”, пасажирські вагони ще до війни стали основою для Поїзда Єднання, курсували країною в якості евакуаційних від самого початку повномасштабної війни. Після початку вторгнення виробництво не зупинилось, а отримані у 2022 році вагони використовувались у тому числі для історичних перевезень дипломатичних делегацій країн-союзників.

Нові вагони для пасажирів з інвалідністю регулярно курсуватимуть у складах поїздів зі столиці на Кишинів, Хелм, Перемишль, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, а також в складі поїздів за маршрутами Одеса — Львів, Дніпро — Трускавець, Харків — Трускавець, Харків — Одеса, Харків — Івано-Франківськ, Харків — Хелм та Запоріжжя — Перемишль.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,