25.05.2024

Як відзначили день першої пластової присяги 2021 у Тернополі

Креатор буд

В Україні відзначають День Першої Пластової Присяги. 109 років тому кілька пластунів вперше склали свою присягу на вірність Богові та Україні. З цього розпочалась історія організації.

Долучились до святкування і в Тернополі. Назар Гапій у Пласті вже 8 років. За цей час хлопець був головою осередку Тернопільського Пласту, організатором таборів, мандрівок вишколів та змагань. Він розповів, для кожного пластуна це важливий день, адже саме так він стає повноправним членом організації.

За словами юнака, сама присяга – це не лише слова, це добровільна, зазвичай прилюдна і урочиста заява, якою пластун зобов’язується безумовно дотримуватися Пластового Закону та працювати на користь Пласту і українського суспільства. Пластова присяга складається на національному, або курінному прапорі.

Після  неї пластуни мають можливість розвиватись далі і здобувати нові ступені.

Також, до Дня Українського Скаута гурт «Воплі Відоплясова» та Устим Скрипка, син лідера ВВ представили спільний сингл під назвою «Ми ростем». Ця пісня української молоді присвячена діяльності пластунів.Джерело | Т1 Новини

Мітки: ,