19.07.2024

Вибухи та постріли: у Чорткові показали реконструкцію до річниці переможного бою

Ваша реклама

Чортківська офензива – це історична наступальна військова операція Української Галицької Армії. Тривала вона із 7 по 28 червня 19 року.

Тоді, близько 25 тисяч українських солдатів й офіцерів, без належного озброєння, примусили відступити по всій лінії фронту 40-тисячну польську армію. Цю операцію називають однією із найуспішніших. І до її річниці у Чортківському замку організували реконструкцію бою. Участь у ньому взяли активна молодь Тернопільщини.

Дійство тривало менше 10 хвилин, проте дуже вразило глядачів. Присутні переконані, інформація найкраще засвоюється тоді, коли є наглядний приклад. А головне мета –  аби молодь та підростаюче покоління знали історію нашого краю.

Як зазначив перший заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Устенко, в стратегії ТОДА одне із ключових місць – поширення й розвиток патріотичного виховання молоді.

Також для гостей свята організували святковий концерт, і вкотре, зі сцени нагадали – українці єдиний та непереможний народ.

Слідкуйте за подіями в Тернополі та області! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/ternopil1_tvДжерело | Т1 Новини

Мітки: , ,