29.05.2024

Водії вантажівок, які стали очевидцями ворожої атаки, розповіли про пережите

Ваша реклама

Дим і вогонь досі не вщухли. Спецслужби працюють від ночі. Такі наслідки ворожої атаки росіян на Тернопіль. Ракетний удар спричинив пожежу складських приміщень. І ще вчора тут зберігалась гуманітарна допомога. Зараз з неї немає і сліду, кажуть очевидці.

Ракета, випущена росіянами, знищила одяг, продукти, ліки, матраци — все чим могли б користуватись переселенці, згоріло до тла.

«Тут зберігалися речі, які були необхідні людям. Які передавали з-за кордону і ми передавали їх тут по всій Україні», — каже керівник БФ «Світло Реформації» Іван Гонтар. — Вогонь повністю зруйнував все, що було всередині.

Гуманітарна допомога мала б їхати в Одесу. Фура саме приїхала на склад ввечері, аби загрузити потрібні речі і повезти потребуючим. Але, ворог завадив.

Олександр Маєвський з напарником чекали ранішньої загрузки. Кажуть, бачили ворожий снаряд на власні очі, буквально за кілька метрів. Почули звуки, намагалися сховатись від небезпеки.

Далі стовпи диму, поліція, рятувальники. Все як в страшному сні. Оговтавшись чоловіки подзвонили рідним і вже сьогодні обоє повернулись до свого авто: ремонтують, чистять, прибирають, бо таки на зло ворогові мають плани.

Що відомо про постраждалих — дивіться.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,