13.07.2024

Військовозобов’язані та резервісти виїжджатимуть в іншу область з дозволу військкомату

Креатор буд

Фото з мережі Інтернет

Військовозобов’язаним для виїзду в іншу область необхідний дозвіл військкомату. Такими є обмеження у воєнний час, інформують в Генштабі ЗСУ.

Норма Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, який діє з 1992 року, передбачає, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“З метою впорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом Збройних Сил України розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час. Дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю”, – йдеться у повідомленні.

У Генштабі ЗСУ просять з розумінням ставитися до регуляторних заходів, продиктованих законами України, умовами воєнного стану і ведення війни.

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,