У Тернополі стартував турнір з мініфутболу “Кубок міста”

У Тернополі стартувала масштабна спортивна подія – відкритий турнір з мініфутболу «Кубок міста». Відбуваються змагання за підтримки міського голови Сергія Надала.

Сьогодні триває груповий етап, а вже завтра переможці груп змагатимуться за головні трофеї змагань. Проходить турнір на 6 майданчиках міста.

Участь у змаганнях беруть 64 команди з різних міст України та з-закордону. Напередодні відбулося жеребкування турніру, на якому всі команди-учасники дізналися хто їхні суперники. А вже 23 жовтня 16 кращих команд позмагаються за головний приз – кубок.

Співорганізатор відкритого турніру з мініфутболу “Кубок міста” Андрій Підлужний зазначає, що призів підготували чимало, а за перші місця передбачені грошові винагороди.

Організатори також зазначають, змагання відбудуться з дотриманням всіх карантинних вимог. Обов’язкові дезінфекції, температурний скринінг та присутність медиків на іграх.

Ще один співорганізатор заходу Дмитро Синюта каже, що таким чином хочуть показати молоді, що потрібно вести здоровий спосіб життя, а заодно презентувати спортмайданчики, які будувалися у місті протягом 10-ти років.


Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,