Тернопільські віртуози створюють на карантині незвичні музичні відео

Карантин - це не обмеження, карантин - це можливість реалізувати усі ідеї, до яких раніше не доходив час.

Музика без кордонів і карантину. Т1 Новини продовжує розповідати вам історії тернополян, які в умовах ізоляції проводять час із користю та дивують своїми талантами.

Знайомтеся – це Дмитро і Андрій. І ці хлопці грають в тандемі на різних інструментах і в різних містах. Дмитро в Тернополі, а Андрій – у Кракові.

Хлопці кажуть: схожі музичні експерименти побачили в інших віртуозів в соціальних мережах. Тому вирішили і собі спробувати зіграти одночасно, хоча живуть в різних країнах.

“Ідея цього відео виникла в мого друга Андрія. Він вирішив записати таку джазову імпровізацію в стилі гуляючого басу. Він це зробив, записав відео і надіслав мені, запропонувавши накласти на це відео джазову імпровізацію на кларнеті. Вийшло досить добре, тому ми вирішили виложити це у соціальні мережі, – розповів музикант Дмитро Кирилів.

Хлопці кажуть: створювати музику в режимі онлайн не просто, а дуже цікаво. Тому цілком можливо, що це не останній музичний експеримент хлопців на карантині.

-Нам було дуже цікаво. Серед всіх варіантів ми знайшли один, який нам сподобався найбільше. Ми вирішили його просто десь запостити як імпровізацію . Можливо, хтось колись також спробує порадувати і людей і себе в такий непростий час, – сказав музикант Андрій Воронцов.

А це вже Елеонора. Пам’ятаєте, з нею ми перед Великоднем малювали писанки? Яким же було моє здивування, коли в інтернеті я випадково натрапила на це відео.

Дівчина виконує одразу декілька ролей – починаючи від диригента міні-ансамблю і до його вокалісток. Елеонора каже: це не перша її робота в такому стилі. А карантин став ще однією нагодою вдосконалити навички.

– Я думаю, що такий формат є досить незвичним . Навіть саме поєднання слів “дистанційна гаївка”. Це звучить досить цікаво. В час карантину маємо виходити з тої ситуації, яка склалася. Як на мене, карантин – це не обмеження, карантин – це можливість реалізувати в реальність усі ідеї, до яких раніше не доходив час, – розповіла музикантка Елеонора Атаманчук.


Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,