П’ять років боротьби: тернополянка просить допомогти перемогти важку хворобу

“У першу чергу хочеться подивитися, як своє життя влаштує моя донечка. Хочу жити заради своїх батьків, які в мене просто чудесні”.

Та за це Ірині Чопик, приватному нотаріусу, доводиться боротися. 5 років тому жінці поставили діагноз – рак шийки матки. Прооперували. Та через рік хвороба повернулася.

За рецидив у Тернополі не хотіли братися, тому лікування Ірина продовжила у Києві. Певний час все було під контролем, та минулого року лікарі виявили метастази. Аби подолати хворобу, жінці запропонували експериментальне лікування.

“Це називається імунотерапія, дуже результативна, але дуже дорога. Один курс коштує 150 тисяч гривень, а потребує це лікування 21 курсу”, – пояснює Ірина Чопик.

Два курси жінка вже пройшла, наприкінці місяця їде до Києва на третій. Фінансово допомагають родичі, друзі, подруги. Хочеться продовжувати жити на повну, тому попри хворобу Ірина продовжує працювати. Адже потрібно оплачувати вартісне лікування.

Жінка згадує, були і важкі часи, коли повністю не втратити надії допоміг чоловік. Зараз Ірина знову бореться за своє життя і здоров’я, просить допомоги на цьому нелегкому шляху і в небайдужих.

Допомогти Ірині можна перерахувати кошти на рахунок.

Номер картки ПриватБанку: 4149 6293 1252 3657 (ЧОПИК ІРИНА ЯРОСЛАВІВНА)

Номер телефону Ірини: 068-337-86-86


Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,