26.05.2024

Прокуратура вимагає визнати незаконною ліквідацію двох дитсадків у Бучачі

Ваша реклама

Не ліквідовувати дитячі садки. Прокуратура вимагає визнати незаконними та скасувати рішення сесії Бучацької міської ради про ліквідацію двох закладів дошкільної освіти. Цю проблему свого часу висвітлювали наші журналісти.

Бучацька окружна прокуратура пред’явила позови в інтересах держави про визнання незаконними та скасування рішень сесії Бучацької міської ради. Ці рішення ліквідовують дві юридичні особи – Бучацькі заклади дошкільної освіти Бучацької міської ради Тернопільської області (ясла-садки) “Дзвіночок” і “Теремок”.

Адже встановлено, що вказані рішення не базуються на принципах забезпечення прав та інтересів дитини.

По проєктах спірних рішень не організували та не провели відповідних громадських слухань з метою урахування інтересів батьків та дітей, які відвідували освітні заклади, що суперечить чинним вимогам законодавства.

Господарський суд Тернопільської області відкрив провадження.

Окрім того, за клопотанням прокурора судом вжито заходів щодо забезпечення позову шляхом заборони державним реєстраторам будь-яких органів та особам, уповноваженим на виконання функцій державних реєстраторів, вчиняти реєстраційні дії щодо припинення юридичних осіб вищевказаних комунальних закладів.

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,