13.07.2024

Помер священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, який правив у Микулинцях

Креатор буд

Помер священник з Тернопільщини отець Михайло Дацьків. Про це повідомляють на офіційному сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Як зазначають, отець Михайло був дуже доброю і чуйною людиною, пережив горе: поховав свою дружину восени 2020 року, яка тяжко хворіла. Виховав дві дочки, мав сім внуків, яких дуже любив. Завжди спішив до храму, хоча сам тяжко хворів. Він був священником, який міг дати парафіянам добру пораду і бути моральною підтримкою в найскладнішу хвилину, за що його всі любили.

Отець Михайло Дацьків народився 20 листопада 1955 року у с. Рудники Бережанського району Тернопільської області. У 1979 році закінчив семінарію. Перша його парафія була у селі Колодрібка. За час свого священничого служіння отець правив у таких селах: Кальне, Ладичин, Дворіччя, Конопківка, Миролюбівка, Ілавче, Воля, Кривки. Із 1994 по 2021 роки правив у Микулинцях, де і завершив своє служіння Богу, церкві і людям.

Священника поховали сьогодні, 25 червня, біля дружини у селі Сільце.

Вічна пам’ять світлій людині!

Слідкуйте за подіями в Тернополі та області! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/ternopil1_tvДжерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,