25.05.2024

Податківець Бабій, якого підозрюють у хабарництві, залишиться на волі

Ваша реклама

Залишити Сергія Бабія у СІЗО. З такою апеляційною скаргою звернулася тернопільська обласна прокуратура в суд другої інстанції. Проте суд не задовольнив апеляцію.

Нагадаємо, за вимагання і отримання хабаря Сергія Бабія затримали 30 серпня. Слідчі ДБР повідомили, він вимагав і отримував разом зі спільником хабар. Згодом екс податківцю оголосили підозру і обрали запобіжний захід – тримання під вартою або застава у понад мільйон гривень. Кошти він сплатив майже одразу, і в СІЗО не затримався. Але, аргументуючи тяжкістю обставин злочину, прокурор просив у апеляційному суді рішення щодо запобіжного заходу Сергію Бабію переглянути.

Захисник Сергія Бабія переконаний, обставини, які вказали прокурори – надумані і не підтверджені. Тому апеляційну скаргу, разом із підзахисним – заперечують.

Суд вирішив не задовільняти апеляційну скаргу прокурора. Тож на час досудового розслідування Сергій Бабій залишиться на волі. Якщо його вину доведуть, екс податківцю грозить від 5 до 10 років за гратами.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,