13.07.2024

Північно-східний обхід Тернополя: триває міжнародний тендер на будівництво сучасного шляхопроводу та дороги

Креатор буд

Новій об’їзній дорозі Тернополя на території Байковецької ОТГ – бути. Укравтодор оголосив міжнародний тендер на будівництво Північно-східного обходу Тернополя. Планують збудувати чотири смуги руху, по дві у кожному напрямку. Між ними буде триметрова роздільна смуга.

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Миколи Довгошиї, також буде збудована двохрівнева розв’язка, перш за все для безпеки всіх учасників дорожнього руху. Вона буде на в’їзді у місто Тернопіль по дорозі М-19 Доманове-Ковель-Чернівці- Тереблече. Загальна протяжність дороги 8,5 кілометри.

Майбутній шляхопровід з’єднає населені пункти Шляхтинці й Смиківці, та дві міжнародні траси: М-19 Доманове-Ковель-Чернівці- Тереблече та М-30 Стрий-Ізварине. Фінансуватиме такий перспективний проєкт для Тернопільщини Європейський інвестиційний банк.

“Нова об’їзна дасть можливість розвантажити місто Тернопіль. З’єднуватиме дорогу М-19 та М-30. Тобто, якщо людина подорожує з Хмельницького і треба їй поїхати в сторону Кременця – не треба буде заїжджати у місто Тернопіль і тратити купу часу. Будуть розвантажені всі вулиці: 15 Квітня, Збаразьке кільце, де практично кожного дня є затори”, — відзначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Задля будівництва Держава викупила 56 ділянок та змінила цільове призначення ще 16. Почнуть із земляних робіт, наявні ґрунти для будівництва автошляху не годяться.

Фахівці прогнозують, що будівництво Північно-східного обходу Тернополя займе близько двох років і додають, що роботи можна буде розпочинати вже навесні 2022-го року.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,