25.05.2024

“Перевтілення”: нове реаліті на “Тернопіль 1”

Креатор буд

На телеканалі “Тернопіль 1” стартує нове реаліті-шоу. Наша творча та професійна команда готує проект під назвою «Перевтілення».

Ця особлива пост-карантинна весна надихнула нас на створення нового реаліті-шоу. Новий проєкт передбачає роботу не лише над тілом, а й зміну внутрішнього світу героїв-учасників.

«Суть нашого реаліті в тому, що ми досягнемо певних змін в дівчатах, допоможемо їм досягнути цих змін, завдяки кваліфікованій команді фахівців з різних сфер нашого життя для того, щоб вони змінилися як внутрішньо, в першу чергу, так і зовнішньо. Я думаю, що зовнішність – це вже буде результат їхніх прекрасних перетворень, внутрішніх їхніх перетворень, які будуть в них відбуватись», – режисерка реаліті-шоу “Перевтілення”Алла Демко.

Алла розповідає, для участі шукають не лише тих, хто хоче змінити зовнішність, чи зменшити вагу, а героїнь з непростими історіями життя, тих, хто чи не найбільше потребує допомоги професіоналів. Для цього проєкту важлива особистість та її готовність до змін.

Ще одна режисерка – Марія Бурдяк, зауважує, нове реаліті – про внутрішню красу, про віру в себе, про впевненість у собі. Завдяки проєкту учасниці можуть отримати поштовх до руху вперед, до змін.

Про деталі проєкту творча група розповідає небагато –  тримають інтригу. Але обіцяють, що кожен випуск змінюватиме учасниць та дивуватиме глядачів. Режисерка Марія Бурдяк запевняє – до учасниць знайде особливий підхід, бо сама була на їхньому місці, адже брала участь у реалі-шоу «Хочу заміж», а тому розуміє не лише авторів, а й учасниць.

Кастинг розпочався, і десятки заявок на участь вже є. Але зголоситися на участь у проєкті ще можна до 14-го червня, зауважують його творці.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,