25.06.2024

Новий та сучасний: у Тернополі облаштували корпус для важкохворих на COVID-19

Креатор буд

Зручні палати та кожне ліжко обладнане киснем. Так виглядає новий корпус для хворих на COVID-19, який відкрили на базі Тернопільської університетської лікарні.

Його обслуговуватимуть 4 бригади медпрацівників, у кожній – по 16 осіб. Окрім просторих палат та операційної для хворих тут облаштували зручні вбиральні та душові.

Загалом у корпусі для хворих на COVID Тернопільської університетської лікарні є 114 ліжок. До кожного з них підвели кисень та встановили спеціальні кисневі точки. Також є необхідне медобладнання: рентген апарат, ЕКГ, УЗД і апарат для ендоскопії.

За словами директора Тернопільської Університетської лікарні Василя Бліхара, провести капітальний ремонт і облаштувати ковідне відділення вдалось за 3 тижні. Кошти для цього, а це 1 890 000 гривень, надали аграрії нашого краю.

Зокрема компанія “Контінентал Фармерз Груп” виділила 711 тисяч гривень.

У Тернопільській Університетській лікарні для пацієнтів,  хворих на коронавірус,  ще додатково перепрофілювали 4 відділення: ендокринології, пульмонології, гастроентерології та ревмокардіології.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,