16.06.2024

На Тернопільщині відновили міст, через який пролягає туристичний маршрут

Креатор буд

Рух через міст у селі Лисівці Чортківського району відкрито. Тепер транспорт може вільно проїжджати через цю переправу.

Відбудований міст є частиною дороги Р-24: ТАтарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Подільський. Довжина відновленого автошляху 64 метри над річкою Серет. Про це розповів начальник служби автомобільних доріг у Тернопільській області Микола Довгошия.

Для інфраструктури Тернопільської області міст у Лисівцях є дуже важливим, адже через нього пролягає один із туристичних маршрутів краю, який веде у Карпати. На цьому наголсив народний депутат України Володимир Гевко. Він зазначив, що цей шлях є альтернативою дороги Н-18: Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль. Відновили міст в рамках програми президента “Велике будівництво”.

Загалом, в рамках “Великого будівництва” на даний момент підрядники  ремонтують 15 мостів. Відновлення ще 7 таких споруд планують розпочати найближчим часом. На міст у Лисівцях витратили майже 34 з половиною мільйони гривень.

Додамо, відновлення мосту через Серет у селі Лисівці розпочали минулого року в жовтні. Адже у 2019 році через постійний рух великогабаритного транспорту частина споруди обвалилась.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,