24.04.2024

Молились за мир та подолання коронавірусу: десятки тисяч прочан взяли участь у прощі до Зарваниці

Ваша реклама

Тисячі пройдених кілометрів, по кілька днів у дорозі та майже 40-градусна спека. Через це пройшли віряни, які взяли участь у цьогорічній загальнонаціональній прощі до Зарваниці. Прийшли помолитись і дорослі, і малі. Всіх об’єднало спільне бажання – мир та спокій в Україні. 

Також хотіли подякувати Богу за ласку та попросити всіх благ для своєї сім’ї й українського народу. Адже у такий не легкий час, спільна молитва та віра – це особливо важливо.

Загалом участь у прощі цього року взяли десятки тисяч вірян з України та світу. Також приїхали владики зі США, Європи, Криму та окупованих територій. Очолив Божественну Літургію Глава Української Греко-Католицької Церкви – Блаженніший Святослав.
Найголовніше за що молились під час прощі – мир в Україні та подолання епідемії коронавірусу. А також віддали шану тим, чиє життя забрали ці два лиха. Про це зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Загальонаціональна проща до Зарваницької чудотворної ікони Матері Божої тривала протягом 17 та 18 липня у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Цьогорічне паломництво присвятили 425-літтю проголошення Берестейської унії, яка ліквідувала розкол між західним та східним християнством.

Нагадаємо, що така проща щорічна. Проте у 2020-му, через епідемію коронавірусу – паломництво провели онлайн.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,