31.03.2023

Марка “русскій воєнний корабль” наробила ажіотажу на тернопільській пошті

Креатор буд

Ажіотаж через марку. 13 квітня Укрпошта погасила поштову марку з знаменитим висловом моряка. У перший же день продукцію розкупили. І менш ніж за тиждень під відділенням – знову черга.

Куди послали російський корабель – знають усі українці, і люди далеко за межами нашої держави. Фраза, яка стала символом війни, сьогодні зібрала ажіотаж у Тернополі.

В черзі мало філателістів, або ж колекціонерів. Мало хто може назвати цінність цієї марки, але кожен переконаний, що вона йому потрібна. При тому що ціна шести марок – 269 гривень.

Нагадаємо, в Україні запланували надрукувати 1 мільйон поштових марок з посланням до російського корабля. Друкують і розвозять його в регіони – частинами,  зазначають в Укрпошті. У Тернополі сьогодні завезли 2 тисячі. Продають з обмеженнями, відзначила директорка тернопільської дирекції АТ “Укрпошта” Любов Гринчишин.

Цінність цього екземпляру, переконаний філателіст Ігор Войцехівський, ще й в тому, що це перша марка, напряму присвячена бойовим діям в Україні. Подробиці — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,