Ілон Маск показав нові деталі космічного корабля для польотів на Марс

Перший вантажний політ Starship на сусідню планету може відбутися вже в 2022 році, про це пише УНІАН.

Засновник SpaceX Ілон Маск розкрив нові деталі космічного корабля Starship, який його компанія будує для того, щоб доставляти вантажі й людей на Місяць і Марс. Як пише The Independent, на своїй сторінці у TWitter він опублікував фото, на якому видно два масивних баки. В них буде міститися паливо для Starship. Маск також підтвердив, що великі новини щодо прогресу в проекті варто очікувати у вересні. Раніше цього місяця Маск назвав розробку Starship “найвищим пріоритетом” для SpaceX.

Прототип космічного корабля був представлений минулого року. З того часу він пройшов низку випробувань. На початку 2020-го стався драматичний вибух під час проведення тесту кріогенного тиску в центрі розробок SpaceX в штаті Техас. Згідно з задумом, космічний корабель з нержавіючої сталі Starship повинен бути здатним доставляти до 100 людей в ході місій в різні куточки Сонячної системи.

Наразі визначеної дати його першої місії немає. Хоча Маск раніше допускав, що пілотований політ на Марс може відбутися до 2025 року. Перша ж вантажна місія Starship може відбутися вже на початку 2022 року. В її рамках корабель доставить матеріли, потрібні для початку будівництва людської колонії на сусідній планеті. Минулого тижня Маск оголосив, що SpaceX будує “космічні порти” для запуску й прийому ракет, які будуть здійснювати польоти між Землею, Місяцем і Марсом.


Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,