13.07.2024

Побив односельця, бо сплутав його з конем: жителя Гусятинщини судили

Креатор буд

Побив палицею односельця, бо його тінь сплутав із конем. Через це потерпілому видалили селезінку, він втратив багато крові.

Ситуація трапилася торік у жовтні на Гусятинщині. Надворі було темно, в селі відключили електрику. Чоловік подумав, що тварина наступає на нього й накинувся на постать. Удар припав на ліву частину тулуба односельця.

Травмований попростував додому, але згодом у нього погіршилося самопочуття і рідні викликали швидку. В лікарні потерпілого прооперували.

Обвинувачений у суді свою вину визнав частково. Він відзначив, що до нанесення удару не чув жодних розмов. Побачивши силует, він не міг подумати, що біля нього перебуває людина. Про те, що травмував односельця, почув після удару.

Гусятинський районний суд визнав чоловіка винним визнав винним чоловіка в нанесенні тяжких умисних ушкоджень і призначив один рік умовного покарання. Також житель Гусятинської громади повинен сплатити майже 2,5 тис. грн матеріальної шкоди та 30 тис. грн моральної шкоди постраждалому.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,