21.06.2024

Більші виплати: які суми тепер отримуватимуть пенсіонери, жінки в декреті та безробітні у Тернополі

Ваша реклама

До 2189 гривень зріс прожитковий мінімум, відповідно, більшими будуть і соціальні виплати. З 1 грудня вагітні жінки в місяць отримуватимуть 567 гривень 50 копійок. Люди, які втратили працездатність, йдеться про тих, у кого інвалідність – отримуватимуть від держави 1769 – на 57 гривень більше, ніж до цього.

Начальниця відділу з прийому громадян Управління соціальної політики ТМР Уляна Микитюк каже, що збільшились практично усі виплати, які прив’язані до розрахунку прожиткового мінімуму – це і допомога по вагітності, по пологах, малозабезпеченим сім’ям, людям з інвалідністю.

Перерахують гроші автоматично. Тому громадянам нікуди не потрібно звертатись. Тернополяни ж, коли почули суму, на яку матеріальні виплати зростуть, кажуть, що це зовсім небагато.

До слова, збільшення виплат від держави цього року проводять вдруге. У липні прожитковий мінімум для українців збільшили до 2118  з 2027 гривень. Тож, за 2020 рік соціальні виплати для громадян збільшили в середньому на 162 гривні.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,