04.12.2021

30 років успіху: тернопільська школа №28 відзначила ювілей

Креатор буд

У 28-й школі – ювілей. Вже тридцять років тут не перестають лунати дитячий галас і вчительські настанови. У школі уміють переконувати, хвилюватися і радіти. А найголовніше – тут уміють любити.

Вже 8 років керує шкільним процесом Лілія Вавринів. Цьогоріч директорка  перемогла в обласному конкурсі «Вчитель року» в номінації “Керівник закладу освіти”. Але до високих відзнак, розповіла, йшла малими кроками. Пригадала: перший рік керівництва видався важким і сумбурним.

28 школа – ровесниця незалежності України. 30 років тому тут навчалось близько семи сотень дітей. Зараз – вдвічі більше. Директорка радіє, зізналася: її навчальний заклад має чим похизуватися. Учні – призери олімпіад та різноманітних конкурсів.

До навчального закладу сьогодні навідалися випускники і колеги з інших шкіл. Зі сцени лунали слова подяки. Свято готували не тільки учні, а й вчителі.

Привітав школу №28 з ювілеєм і міський голова Тернополя. Він побажав педагогічному колективу рухатись вперед і розвиватися.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,