17.08.2022

Зловмисників, які продавали жінок у сексуальне рабство, викрила поліція на заході України

Ваша реклама

Вербували та продавали жінок у сексуальне рабство. Злочинну групу, яка залучала українок до заняття проституцією у Польщі, викрили поліцейські. В спецоперації брали участь і правоохоронці Тернопільщини.

Двоє організаторів незаконного бізнесу перебували в Польщі, ще двоє —на Івано-Франківщині. Останні пропонували високооплачувану роботу на вечірках, розповідали про можливість доброго заробітку серед друзів і знайомих.

За словами керівника міграційної поліції Тернопільщини Олександра Буняка, підозрювані у час війни, підшуковували жінок за конкретними параметрами – вік до 30 – ти років, приємної зовнішності та з гарною фігурою. Спочатку дівчатам розповідали, що вони працюватимуть у сфері надання ескорт-послуг. Проте насправді робота полягала в іншому.

Зголосилися працювати “ескортницями” на території Польщі жительки Франківщини, Хмельницького, Одеси та Запорізької області.

Виготовлення документів взяли на себе самі вербувальники. Вони займалися транспортом та забезпечували виїзд в сусідню область.

27 червня правоохоронці у пункті пропуску “Краківець” під час проходження паспортного контролю виявили двох українок, яких намагалися вивезти до Польщі для робити в секс-індустрії. Потерпілих повернули додому. Викрили оперативники і самих вербувальників. Чоловікові та жінці, уродженцям Франківщини, оголосили підозру. Правоохоронці вирішують питання про обрання їм запобіжного заходу.

Двом іншим вербувальникам, які наразі перебувають в Польщі, заочно оголосили підозру. Прокуратура готує матеріали щодо проведення подальших заходів в рамках міжнародної правової допомоги. Триває слідство.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,