30.11.2023

Здоров’я дітей — пріоритет: у школі-садку Великогаївської ОТГ оновили спортзал і харчоблок

Креатор буд

Оновлені та осучаснені. Одразу два приміщення навчального закладу в селі Скоморохи Великогаївського громади отримали нове життя. Це спортзал і харчоблок.

В останньому уже 27 років смачні страви для дітей готує Любов Федорівна. Жінка ділиться враженнями і розповідає, які смаколики у меню школярів. Зізнається, що у колективі дуже задоволені тим, що мають всі умови праці.

Тепер на кухні навчального закладу є нова витяжка, плити, мийки, стелажі. Окрім цього, зробили ремонт приміщення і замінили вікна. Усе відповідно до сучасних санітарних вимог. Директорка навчально-виховного комплексу с. Скоморохи Марія Скочеляс зазначає, це перший суттєвий капремонт в їхньому харчоблоці.

«Від заснування закладу, це вже 52 роки як наш заклад тут оновлення не було. Тому для нас це є така велика гарна новина, — каже директорка. — У нашій школі є 67 діток. В нас ще є підрозділ дошкільного навчального закладу. Його відвідує 43 вихованці».

Кардинально змінився і спортзал. Щоб діти займались у теплі, і мали комфортні умови тут замінили підлогу, вікна, обмостку стін, систему опалення та освітлення.

«Ми маємо стратегію розвитку нашої громади і у мірі того, як поступають кошти ми реалізовуємо деякі проєкти. Звичайно, в нас на першому місці — оновлення  шкіл і помалу це реалізовуємо, — заявив Олег Кохман. — Приємно, що ми відкриваємо два об’єкти таких для наших діток. Це харчоблок, на який ми потратили майже 200 тисяч з місцевого бюджету і спортивний зал для тих діток. На реалізацію проєктів спрямували 1 мільйон 83 тисячі з бюджету сільської ради».

Також для занять у новому залі закупили сучасний спортивний інвентар.

Відкрили оновлений спортзал урочистим перерізанням стрічки. А чи не найбільше цьому зраділи школярі. Для них з нагоди свята організували культурну програму із танцями, спортивними естафетами та зарядкою. Участь брали всі.

Надалі у Великогаївській громаді планують подбати і про культурну складову. В кількох селах уже оновлюють приміщення будинків культури.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,