13.07.2024

Єдиний квиток хочуть запровадити у тернопільському громадському транспорті

Креатор буд

Довгі очікування на тролейбус чи маршрутку, незручні пересадки, подвійна оплата — впродовж останнього року через карантинні обмеження тернополяни нарікають на незручності проїзду, особливо коли доводиться їхати з одного мікрорайону міста в інший та у вечірній час.

Так, наприклад, тернополянка Оксана зізналася журналістам, що у неї виникають проблеми з тим, щоб добратися на роботу. Маршрут пролягає з мікрорайону Дружби до проспекту Злуки. А тернополянин Олександр відзначив, що після 20.00 доводиться довго чекати – до години часу.

Ситуація погіршилась 1 вересня , коли учні та студенти приступили до навчання, а карантинні обмеження продовжують діяти у громадському транспорті.

Мер Тернополя Сергій Надал заявив, що наразі міська рада шукає вирішення транспортної проблеми. У місті хочуть запровадити уніфіковану модель єдиного квитка.

Наразі фахівці управління транспорту та зв’язку працюють над тим, аби розробити модель єдиного квитка у громадському транспорті Тернополя. З його допомогою можна буде користуватись різним транспортом – маршрутками та тролейбусами, не оплачуючи додатково за проїзд.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,