23.07.2024

Як виглядає нейрохірургічне відділення, яке оновили у Тернопільській психоневрологічній лікарні

Ваша реклама

Реконструйоване нейрохірургічне відділення відкрили у психоневрологічній лікарні Тернополя. Тепер тут ще комфортніші умови для пацієнтів, є сучасне обладнання, що дає змогу якісніше надавати медичні послуги.

“Воно спочатку знаходилось на базі неврологічного відділення. Потім ми поступово зайняли все відділення. Зараз воно було закрито майже на 3 місяці на реконструкцію”, — пояснив завідувач нейрохірургічного відділення КНП “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” ТОР Олексій Леонтьєв.

Вже з січня у відділенні будуть приймати перших пацієнтів та надавати нейрохірургічну допомогу в повному обсязі.

Оскільки в лікарні діє інсультний центр, медики першочергово орієнтовані на надання допомоги при інсультах. Допомагатимуть пацієнтом з таким діагнозом і в нейрохірургічному відділенні.

Також тут проходять лікування люди з патологіями хребта та військові з пораненнями. Загалом же відділення розраховане на 20 пацієнтів. Усі палати обладнанні функціональними ліжками, де є монітор спостереження. А ще – тривожна кнопка, навіть у вбиральнях. Так, у разі необхідності пацієнт зможе викликати медперсонал. Також, відзначив Олексій Леонтьєв, у відділенні подбали про безбар’єрний доступ.

Попри відкриття оновленого відділення працівники психоневрологічної лікарні сьогодні отримали відзнаки. Адже заклад відзначає 65-ти річчя. Тож фахівцям подякували за працю, наголосивши, що саме вони ставлять на ноги військових та допомагають у реабілітації усім своїм пацієнтам після хвороб та операцій.

“Звісно, з позиції історії 65 років — це не так багато. Але з позиції лікарні — це ціла епоха. Це покоління медичних працівників, які створили цю лікарню, які працювали, виховувались та дворики нові традиції. Це десятки тисяч пролікованих пацієнтів”, — зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Всі технічні надбання мало вартують без того досвіду, який напрацьований за 65 років. Носіями цього досвіду є колектив, який сьогодні сконцентрований у цій лікарні”, — наголосив заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

“У медицині головне вчасно і правильно поставити діагноз. Сьогодні ми могли побачити, що коли є професійне медичне обладнання, його можна поставити, якісно, правильно. Також багато залежить від професійності лікаря, — сказав перший заступник голови Тернопільської ОВА Володимир Болєщук. — Це дуже важливий момент, що ви йдете в ногу з часом, ви ставите на ноги наших військових, захисників. Це дуже важливо, адже ми сьогодні боремось за українську націю”.

Також саме сьогодні презентували комп’ютерний томограф, який закупили за кошти МОЗ. Так усі послуги для військових та цивільних залишаються безкоштовними.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , , , ,