13.07.2024

Вифлеємський вогонь миру вже доправили до Тернополя

Креатор буд

Тернопільські пластуни привезли у наше місто Вифлеємський вогонь миру. Така традиція існує вже десятками років. Щорічно, напередодні різдвяних свят, пластуни отримують лампадку на кордоні України. Цього року вогонь їм передали словацькі скаути. Сам вогонь — з Відня.

Вифлеємський вогонь миру — це міжнародна скаутська акція. Основна мета — поширення символічного полум’я з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. В Україні, за словами голови організації Тернопільського “Пласту” Катерини Семенець, цей вогонь є символом доброї справи і миру. Його поширюють у школах, церквах, державних установах. При передачі вогню був присутній і владика Нестор.

Яна Чайковська цього року є координаторкою акції, розповіла, що надалі цей вогонь пластуни планують передати в державні установи, школи та сиротинці. Розповсюджуватимуть його до Різдва, щоб усі бажаючі могли запалити свічку на столі у Святвечір. Де можуть отримати вифлеємський вогонь всі охочі тернополяни — дивіться в сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,