24.09.2023

“Всі ми євреї”: актор драмтеатру про свою роль у фотоконкурсі “Історія поруч”

Креатор буд

Василь Боднар вже близько чотирьох років працює актором в драматичному театрі. Дуже любить грати різні ролі, адже у такий спосіб виражає свої емоції. Образ єврея він підготував для фотоконкурсу «Історія поруч».

Хлопець розповів, що до фотоконкурсу змусив доєднатися карантин та неможливість виступати на сцені театру. А такий шанс показати себе як актора не зміг пропустити. Тому підготував аж два образи.

Як зазначила директорка туристично-інформаційного центру, організаторка конкурсу Ірина Потішна, він має на меті об’єднати жителів нашого міста та популяризувати історію міста.

Умови участі дуже прості: зробити фото в історичному образі на фоні Тернополя та надіслати на електронну пошту туристично-інформаційного центру.  tic.ternopil@gmail.com   До фотознімків обов’язково потрібно вказати коротку інформацію про обраного героя, який відображений на фото, з історії Тернополя та його роль у житті міста.

Надсилати фото можна до 5-го серпня. Організатори наполягають доєднуватись та популяризувати Тернопіль.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,