18.06.2024

Відкритий чемпіонат України з кікбоксингу провели у Тернополі

Ваша реклама

Уже вдруге у Тернополі відбувся відкритий чемпіонат України з кікбоксингу. Учасниками цьогорічних змагань стали більше сотні спортсменів з усієї України. Боролися за звання найкращих  у 35 категоріях. Поділ  відбувався за вагою, віком та статтю.

“У нас є різні вікові категорії і вагові. Діти — від семи років. Відповідно, є і старші спортсмени. Це вікова категорія 19 років і старші. Є дівчата, які виступають на нашому турнірі. Цей турнір є відбірковим. Найкращі спортсмени з нашої команди, які себе проявлять, далі поїдуть на Чемпіонат України здобувати перемоги”, — заявив організатор турніру Umako Богдан Мирошниченко.

Серед учасників змагань — чемпіон та переможець кубку України Максим Стецій. Кікбоксингом займається 5 років. Серед своїх досягнень, найголовнішим вважає тренерство. Спортсмен зауважив, що кікбоксинг вимагає дисципліни, психологічного настрою. Також треба визначити для себе чітку ціль.

Однією із наймолодших спортсменок стала семирічна Ліза Довгалюк із Шумщини.

Майже рік у Тернополі працює Федерація кікбоксингу України. За цей час виховали  чимало призерів та чемпіонів. Голова федерації кікбоксингу у Тернополі Ігор Гуда пишається результатами наших спортсменів.

“Я людина, яка любить спорт, і сам колишній спортсмен. Розумію, що таке бути спортсменом. Спорт підтримував завжди. Чому саме кікбоксінг? Тому що нещодавно я познайомився з молодими хлопцями, які хотіли розвивати цей вид спорту. Я долучився фінансово, щоб вони їздили на змагання та мали можливість виступати на різних аренах. А учасникам я побажав би перемоги, щоб вони себе проявили як найкраще, щоб все відбулося без травм”, — зазначив Ігор Гуда.

“Команда з Тернополя дає непогані результати. Тут хороші бійці, вони виступають на чемпіонатах. Бажано щоб у наступному році був не лише чемпіонат академії, а й чемпіонат міста, чемпіонат області. Адже клубів і спортсменів тут вистачає”, — зауважив заслужений тренер України, суддя національної категорії Анатолій Лобачук.

Для популяризації кікбоксингу на Тернопільщині відкривають нові філії. За результатами турніру, переможці братимуть участь у чемпіонаті України, який відбуватиметься з 20 – 23 жовтня у Хмельницькому.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,