27.09.2022

“Ветеран читає та рекомендує”: у Тернополі стартувала нова літературна ініціатива

Ваша реклама

Учасники війни на сході України організували читацький флеш-моб. Під хештегом «Ветеран читає та рекомендує» вони розповідають про літературу, яка їх найбільше вразила.

Ветеран та доброволець Дмитро Гайдуцький зазначив, що особливе місце у його домашній бібліотеці займають книжки, написані побратимами. Адже література про війну написана самими військовими – особливо цінна, бо тут зібрані конкретні факти про події та людей.

Акція стартували декілька днів тому у соціальних мережах, ініціювали її в обласному відділі мінветеранів. До ініціативи вже встигли доєднатися військові з різних куточків Тернопільщини. Про це розповів начальник відділу міністерства у справах ветеранів України у Тернопільській області Микола Казюк.

У тернопільському відділі Мінветеранів є і своя власна міні-бібліотека. Тут зібрали книги військових, в яких ідеться  про реалії війни.

Прочитати літературу, яку рекомендують ветерани війни, може кожен охочий. Знайти всі відгуки можна за хештегом «Ветеран читає та рекомендує».Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,