23.07.2024

Український захисник розповів про запеклі бої під Бахмутом та сутички з окупантами

Ваша реклама

Наші захисники і захисниці — сильні люди які бачили на власні очі багато смертей. Вони щодня ризикують своїм життя задля нашої безпеки. Одним з них є Антон Радько, зараз хлопець перебуває в нашому місті на реабілітації після важкого поранення. А ще планує організувати в Тернополі кількаденний вишкіл для молоді, яка хоче навчитись військової справи.

Отже, спілкуємось із захисником України Антоном Радьком. Його позивний “Тоха” і він нищить російських окупантів. Сам родом з Рівненщини, а в нашому місті на лікуванні. Під Бахмутом отримав кульові поранення в руку і в ногу.

На захист Батьківщини хлопець вирішив піти ще 25 лютого 2022 року. Не маючи військового досвіду, окрім строкової служби в армії.

Спочатку Антон був в територіальній обороні Києва. Каже, назАвжди запам’ятає ті відчуття, коли ворога бачив очі в очі. Це було, коли відбивали столицю.

Після цього бою — передова. Воював на Запорізькому напрямку, згодом на Херсонщині і наразі крайньою точкою став Бахмут. Більше — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,