23.06.2024

У Тернополі провели Кубок України зі змішаних бойових мистецтв ММА

Креатор буд

Атмосфера суперництва, запеклі поєдинки та гучні овації публіки. У Тернополі провели Кубок України зі змішаних бойових мистецтв ММА.

На змагання такого масштабу до файного міста завітали спортсмени з 19-ти областей України. Особливість у тому, що учасники не платили стартових внесків, а глядачі могли безкоштовно подивитися на видовищні бої. Це у Тернополі — традиція і цю ініціативу вже запроваджують і в інших областях України.

Як заявив голова Тернопільської обласної федерації змішаних бойових мистецтв ММА, засновник СК «Workout Hall» Богдан Юлик, тут дотримуються свого лозунгу, принципів, намагаються спорт зробити доступним для всіх. Це єдині змагання такого рівня, де немає вступних внесків. Навпаки за призові місця спортсменів будуть преміювати.

За першість змагалися всі вікові та вагові групи бійців. Оскільки учасників було багато, організатори спеціально встановили два октагони, або іншими словами — восьмикутні ринги для поєдинків.

Засновник і президент WWFC, президент Української федерації змішаних бойових мистецтв ММФ Володимир Тесля відзначив високий рівень організації змагань і велику кількість учасників зі всіх регіонів України.

Змагання тривали два дні. У кожній віковій та ваговій категорії визначили по три переможці. Перше місце у своїй категорії зайняв тернополянин Юрій Чугай. Хлопець займається ММА лише місяць, до цього тренувався у секції тайського боксу. Зізнався: результатом поєдинку задоволений. Спортсмен відзначив, що задля гарних результатів треба тренуватися кожен день по два рази.

Свою витримку та силу показували і дівчата. Серед них Іванна Дербак. Дівчина займається бойовими мистецтвами змалечку і переконана – гендерним стереотипам в спорті не місце.

Подивитися на поєдинки прийшли багато людей. Серед них – друзі та партнери федерації. Народний депутат України Іван Чайківський подякував організаторам за те, що є тими лідерами для молоді, ініціаторами, які сьогодні популяризують такий непопулярний вид спорту як змішані єдиноборства.

Щодо результатів Кубка, то перше командне місце посіли одесити. Тернопільщина зайняла 10 місце з 19-ти.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,