23.06.2024

У селі Великий Глибочок зробили капітальний ремонт і утеплили школу

Ваша реклама

Перший капремонт за 30 років. Його зробили у Великоглибочецькій загальноосвітній школі ім. Ярослава Стецька.

В рамках урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів” у навчальному закладі замінили вікна і дах, утеплили фасад. Тривала термомодернізація один рік. Директорка навчального закладу Оксана Комарницька зазначила: школа запрацювала з першого вересня цього року, за цей час уже відчули позитивні зміни.

Зараз у школі навчаються понад 400 учнів. Частина дітей – місцеві. Проте, більше сотні – із інших сіл Білецької громади. Їх кожного дня довозять на уроки два автобуси. Вартість ремонту та проведення заходів енергозбереження – 22 млн. гривень. Частину виділили органи місцевого самоврядування, решту фінансували в рамках урядової програми.

Як зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш, оскільки ціна на газ сьогодні зростає, це дасть можливість органам місцевого самоврядування у школі зекономити кошти на витрати газу. Окрім цього, зменшить споживання тої кількості газу, яка використовується протягом місяця. До того школу обладнали згідно потреб дітей, які навчаються за інклюзивною програмою.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,