24.01.2022

У день Гідності та Свободи тернополяни подякували військовим та помолились за героїв

Креатор буд

Доленосні події для України, які кардинально змінили народну свідомість. Про них в День Гідності та Свободи згадували у Тернополі. Перш за все, вшанували пам’ять тих відважних, які загинули під час Революції Гідності. Поклали квіти та вкотре схили голови за їхню жертовність. Віддали шану й Тарасу Слободяну — активісту Євромайдану, Герою України.

У 2014-му українці на території всієї країни вийшли на Євромайдани, аби відстояти право на вільну та європейську країну, із якою рахуватимуться, а народ поважатимуть. Багато активістів загинули, та вони і стали рушіями тих змін, які відбулись тоді і які тривають сьогодні. Тож аби люди пам’ятали про це, у музеї національно-визвольної боротьби організували виставку під назвою “Люди свободи. Гаранти незалежності”.

А на площі героїв Євромайдану всі небайдужі помолились у спільній молитві за тих, хто сьогодні на передовій бореться за мир, за світле та щасливе майбутнє України. А також віддали шану померлим.

Долучився до урочистостей і міський голова Сергій Надал.

“Вісім років тому нас намагались позбавити свободи, забрати у нас честь, гідність а нашу державність — кинути під ноги нашим окупантам. Але українці піднялися і перемогли. Вісім років тому збулися слова Коновальця: лише у вогні залізо перетворюється на сталь, лише в боротьбі народ стає нацією”, — відзначив мер.

Додамо, День Гідності та Свободи – це щорічне свято, яке відзначають 21 листопада. Саме цього дня в новітній історії України почались 2 революції: у 2004 Помаранчева, та у 2013-му Революція Гідності.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,